CS:GO oran karşılaştırma

Ungentium
vs
ENCE Academy
European Development Championship Season 7: Closed Qualifier  -  12:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Ungentium
1.572
ENCE Academy
2.27

Harita handikap

Ortalama
Ungentium -1.5
2.74
ENCE Academy +1.5
1.405

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
1.883
Alt 2.5
1.803
BLUEJAYS
vs
EYEBALLERS
CCT North Europe Series #3  -  12:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
BLUEJAYS
2.016
EYEBALLERS
1.726

Harita handikap

Ortalama
BLUEJAYS +1.5
1.324
EYEBALLERS -1.5
3.164

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
1.878
Dynamo Eclot
vs
ECSTATIC
Elisa Invitational Winter 2023: Contenders Stage  -  1:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Dynamo Eclot
1.737
ECSTATIC
2.007

Harita handikap

Ortalama
Dynamo Eclot -1.5
3.227
ECSTATIC +1.5
1.31
O Plano
vs
RED Canids
CCT South America Series #4  -  2:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
O Plano
1.518
RED Canids
2.382
Pain
vs
IHC
Intel Extreme Masters Katowice 2023 - Play-In - Lower bracket r1 (Best of 3)  -  3:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Harita handikap

Ortalama
Pain -1.5
2.372
IHC +1.5
1.552

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
2.035
Alt 2.5
1.755
Grayhound
vs
MIBR
Intel Extreme Masters Katowice 2023 - Play-In - Lower bracket r1 (Best of 3)  -  3:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Grayhound
2.878

Harita handikap

Ortalama
Grayhound +1.5
1.596
MIBR -1.5
2.288

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
2.08
Anonymo
vs
Natus Vincere Jr
European Development Championship Season 7: Closed Qualifier  -  3:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Anonymo
1.31
Natus Vincere Jr
3.17

Harita handikap

Ortalama
Anonymo -1.5
2.102
Natus Vincere Jr +1.5
1.66

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
2.1
Alt 2.5
1.643
Sangal
vs
Sinners
CCT North Europe Series #3  -  3:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama

Harita handikap

Ortalama
Sangal -1.5
3.294
Sinners +1.5
1.302

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
1.924
EYEBALLERS
vs
GTZ
Elisa Invitational  -  4:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
EYEBALLERS
1.282

Harita handikap

Ortalama
EYEBALLERS -1.5
2.03
GTZ +1.5
1.72

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
2.147
Alt 2.5
1.633
Fourteen
vs
LeoGaming
ESEA Season 44: Advanced Division - Europe  -  4:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Fourteen
2.053
LeoGaming
1.673
Ungentium
vs
Team Spirit Academy
ESEA Season 44: Advanced Division - Europe  -  4:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Ungentium
2.287
Team Spirit Academy
1.54
BIG Academy
vs
Metizport
MistGames Heroes of Lofoten: Closed Qualifier  -  4:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
BIG Academy
1.065
Metizport
7.59
FURIA Academy
vs
WINDINGO
CCT South America Series #4  -  5:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
FURIA Academy
1.57
WINDINGO
2.297
Os Carecas
vs
ex-Rehl
Gamers Club Liga Série A: January 2023  -  6:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Os Carecas
1.73
ex-Rehl
2.013
Tricked
vs
mouz NXT
CCT North Europe Series #3  -  6:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
mouz NXT
2.108

Harita handikap

Ortalama
Tricked -1.5
2.923
mouz NXT +1.5
1.367

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
1.99
Alt 2.5
1.743
EG
vs
Sprout
Intel Extreme Masters Katowice 2023 - Play-In - Lower bracket r1 (Best of 3)  -  6:30 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama

Harita handikap

Ortalama
Sprout -1.5
2.374

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
2.048
Permitta
vs
compLexity
Intel Extreme Masters Katowice 2023 - Play-In - Lower bracket r1 (Best of 3)  -  6:30 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Permitta
5.522
compLexity
1.132

Harita handikap

Ortalama
Permitta +1.5
2.302
compLexity -1.5
1.586

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
2.686
Falcons
vs
Sangal
Thunderpick Bitcoin Series Play-In Stage  -  7:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Falcons
1.885
Sangal
1.83

Harita handikap

Ortalama
Falcons +1.5
1.292
Sangal -1.5
3.28

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
1.935
Alt 2.5
1.785
Armann
vs
Thor
Icelandic Esports League Season 7: Regular Season  -  7:30 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Armann
2.238
Meta
vs
Paqueta
CCT South America Series #4  -  8:00 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Paqueta
1.625
Fylkir
vs
FH
Icelandic Esports League Season 7: Regular Season  -  8:30 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Fylkir
3.41
FH
1.267
Lava
vs
Dusty
Icelandic Esports League Season 7: Regular Season  -  9:30 pm Şubat 2, 2023
 

Kazanan

Ortalama
MASONIC
vs
Bitfix
MistGames Heroes of Lofoten: Closed Qualifier  -  4:00 pm Şubat 3, 2023
 

Kazanan

Ortalama
MASONIC
1.018
Bitfix
12.848
Apeks Rebels
vs
Flames Ascent
MistGames Heroes of Lofoten: Closed Qualifier  -  7:00 pm Şubat 3, 2023
 

Kazanan

Ortalama
Apeks Rebels
1.782
Flames Ascent
1.952
Sangal
vs
ex-Finest
ESL Challenger League Season 44: Europe  -  6:00 pm Şubat 7, 2023
 

Kazanan

Ortalama
ex-Finest
2.322

Harita handikap

Ortalama
Sangal -1.5
2.568
ex-Finest +1.5
1.445

Toplam haritalar

Ortalama
Üst 2.5
1.96
Alt 2.5
1.745

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Özel bonuslar

Yalnızca BitOdds ile!

  • Ücretsiz bahisler
  • Ücretsiz çevirmeler
  • Yatırılan tutar eşleşmeleri
Kripto bonusları alın

Avantaj uyarıları

Sizin lehinize olan oranlarla kripto bahisleri yapma fırsatları olduğunda sizi bilgilendirmek için uyarılar oluşturduk. Bilgilerinizin kimseyle paylaşılmayacağına dair %100 gizlilik garantisi veriyoruz.

En iyi oranlar bahis şirketleri

En iyi oran frekansı Avantaj
26,07%4,63%
23,39%5,33%
32,44%6,02%
30,73%6,46%
8,12%6,8%
7,55%7,59%
Tümünü göster

Ayarlar